У чому переваги укладання шлюбного договору?

Черговий плюс: у шлюбному контракті можна передбачити долю будь-якого майна (існуючого та майбутнього; спільного та особистого). На практиці це означає, що якщо подружжя планує щось придбати, то такою угодою у разі розлучення вони можуть передбачити, кому дістанеться довгоочікувана покупка.

За згодою при укладенні шлюбного договору подружжя може змінити встановлений Сімейним кодексом режим спільної власності. Вони мають право встановлювати режим роздільної та часткової власності, що стосується всього майна, окремих видів власності та майна, що належить кожному з подружжя.

Мета шлюбного договору – це бажання сторін змінити законний режим майна подружжя та укласти його на конкретних умовах вільно та самостійно. Отже, шлюбний договір укладається подружжям до шлюбу чи період шлюбу з метою визначення майнових правий і обов'язків, й у т.д.

👎 Проти: шлюбний договір у Росії не працює Шлюбний договір у Росії – це фікція, яку легко анулювати в суді. Без нього нажите у шлюбі майно ділиться навпіл. Шлюбним контрактом ви можете лише конкретизувати, яку саме половину свого майбутнього майна віддасте, не більше.