Як називається чуваська традиція спільної роботи?

Звичай взаємодопомоги німе / міме у чувашів – один із найважливіших соціальних інститутів, форма внутрішньообщинного, сімейно-родинного та сусідського взаємодії. Він був колективний безоплатний працю на користь або всієї громади, або когось із її членів.

Перед Великоднем жінки обов'язково миють хату, білять печі, чоловіки наводять лад у дворі. До Великодня варять пиво і наповнюють бочки. В день перед Великоднем миються в лазні, а вночі йдуть до церкви на «Автан келлі». На паску і дорослі та діти вбираються у новий одяг.

Манкун свято зустрічі весняного нового року за давньочуваським календарем. Назва манкуна перекладається як «великий день». Примітно, що перший день весняного року язичницькі східнослов'янські племена також називали Великий День.

Уяві — весняно-літній період молодіжних ігрищ та хороводів. Слово уяві буквально означає «дотримання» (від уя «дотримуватися»). Спочатку це слово означало просто дотримання традиційного обрядового життя, а пізніше так почали називати будь-яке свято, будь-яке обрядове торжество.