Як правильно викинути весільну сукню?

Викидати весільну сукню категорично не можна, як і продавати! Його слід почистити від забруднень і зберігати разом із фатою, як талісман, який оберігає сімейне щастя. Якщо після весілля вбрання виявиться пошкодженим або порваним, дану ваду необхідно негайно усунути.14 жовт. 2023 р.

Сукня, фату та туфлі не можна нікому давати міряти чи позичати ні до весілля, ні після, навіть подругам і сестрам, інакше в сім'ї будуть розбрати. Весільну сукню та фату потрібно зберігати все життя, як оберіг, не можна перешивати, продавати, дарувати, позичати, віддавати, ні тим більше викидати чи спалювати.

Ще одна причина, чому нареченої дбайливо зберігають вінчальне вбрання — це народні прикмети. Вважається, що весільні сукні не можна нікому віддавати і навіть дозволяти поміряти, якщо хочете, щоб шлюб був щасливим, а сім'я міцною. Також нареченої залишають сукню, якщо планують передати у спадок вінчальне вбрання.

Краще залишити сукню у весільному салоні до самого весілля (на максимально можливий термін). Якщо ви зберігатимете його вдома, то занадто велика спокуса його діставати, чіпати, перевіряти замки і блискавки, приміряти, демонструвати подругам і т.д.