Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як підібрати фату до конкретної весільної сукні?

Зазвичай першим весільним атрибутом, який обирає наречена, є весільна сукня. Все інше, включаючи аксесуари, туфлі та, звісно, фату дівчина підбирає безпосередньо до сукні, щоб всі деталі образу пасували один до одного та виглядали гармонічно.

Фата – невід’ємний атрибут нареченої на весіллі. Але скільки ж існує її варіантів, а весільних суконь, до яких і підбирають фату, є ще більше… Тому нареченим буває важко визначитися з своїм кінцевим образом і не загубити своє “Я” в муках вибору (іноді дуже приємних).

Ми спростили задачу для наречених, які можуть вже дізнатися, як до їхнього варіанту сукні підібрати правильну та стильну фату!

Щедро оздоблена сукня

Головне правило – чим складніша ваша сукня, тим простіша має бути фата. Це не обов’язково повинен бути аж надто простий кусень фатину без всілякої оздоби. Спробуйте варіанти з ніжною вишивкою бісеру або стразів по краю вашої фати. Доволі мінімалістично, однак невеличкі деталі додадуть особливого шарму.

Мінімалізм

Якщо наречена має просту сукню і хоче підсилити свій образ без додаткових прикрас, її фата може стати цим самим акцентом. Зверніть увагу на довгий варіант прозорої фати, яка струменітиме вашим станом та створюватиме образ ангела. Або ж спробуйте додати мереживні деталі, які елегантно підкреслять навіть найбільш мінімалістичне плаття.

Довгий шлейф

Якщо єдиним акцентом у вашій сукні є довгий шлейф, то у вас є чисте полотно для втілення найкреативніших бажань. Можете обрати довгу фату, яка об’єднається воєдино з шлейфом, або ж поекспериментуйте з коротшими варіантами.

Сукня з акцентом на спині

Під такою сукнею розуміються моделі з різноманітними акцентами в зоні спини: вишивка, мереживо, блискітки або ж і варіант з голою спиною. Логічно, що саме цей акцент має залишатися головним, тому фата не має з ним конкурувати. Ми рекомендуємо фату без будь-яких акцентів та без зайвих шарів тканини.

Рибка

Для такої сукні найкращим варіантом стане сучасна фата – коротка, багатошарова та квадратного крою. Довжина фати повинна бути приблизно від плеча до ліктя.

Коротке плаття

Головне в такому випадку пам’ятати, що чим коротше плаття, тим коротша фата. Спробуйте щось пишне, багатошарове, а, головне, коротке.

Легке та повітряне плаття

Відповідь випливає з питання – фата повинна бути легкою, з якою запросто може погратися вітер. Такий варіант надасть нареченій особливо естетичного вигляду.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію